Zarząd

Wojciech Włodarczyk


Wojciech Włodarczyk

Wojciech Włodarczyk
Od czerwca 2010 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu IGT Poland Sp. z o.o. (d. GTECH)
 
Związany z firmą od początku jej działalności w Polsce - w 1991 r. jako pracownik centrum obliczeniowego uruchomionego dla Totalizatora Sportowego, a następnie członek zespołu wdrażającego system informatyczny, obsługujący wyścigi konne na warszawskim Służewcu.
 
W 1992 roku rozpoczął międzynarodową karierę, pracując kolejno w oddziałach GTECH w Czechach, Irlandii, Finlandii i Portugalii, tworząc systemy m.in. dla takich loterii jak czeska Sazka, portugalska Santa Casa da Misericordia de Lisboa, czy też jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie - fińska loteria OY Veikkaus AB.

W 2002 roku objął kierownictwo nad grupą R&D w warszawskim centrum technologicznym firmy, będącym jednym z najnowocześniejszych tego typu ośrodków jakie IGT posiada na całym świecie.
Wykorzystując zdobyte doświadczenie w ciągu 4 lat rozwinął zespół, a powstałe pod jego kierunkiem rozwiązania, były wdrażane w największych loteriach w kraju i za granicą.

W 2004 roku uzyskał prestiżowy Certyfikat Project Management Professional, będący świadectwem doświadczenia i wysokiego poziomu wiedzy z zakresu zarządzania projektami, przyznawany przez Project Management Institute.

W 2006 roku rozpoczął współpracę z firmą BillBird S.A., będącą spółką zależną IGT. Początkowo na stanowisku Dyrektora Operacyjnego, a od 2008 roku na stanowisku Prezesa Zarządu. Funkcję tę pełni do dziś. Pod Jego kierownictwem firma zwiększyła obrót o 70%, odnotowując dwukrotny wzrost liczby przetwarzanych transakcji, oraz poszerzyła portfolio oferowanych usług o zaawansowane technologicznie rozwiązania, w obszarze usług pośrednictwa finansowego.

Po objęciu stanowiska Prezesa Zarządu GTECH Poland Sp. z o.o. w 2010 roku, przewodniczył zespołowi, który wynegocjował podpisanie umowy o współpracy z Totalizatorem Sportowym na lata 2011-2018.

W wolnych chwilach najchętniej podróżuje, czyta i jeździ rowerem.

Katarzyna Przybysz


 Katarzyna Przybysz

Katarzyna Przybysz

Vice President, Human Resources Operations, Obszar: International, Członek Zarządu IGT Poland sp. z o.o. Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Universidade Nova de Lisboa w Portugalii. Włada biegle 4 językami obcymi.

Praktycznie od początku kariery zawodowej (1993) związana z firmą. Swoją pracę w dziale HR rozpoczęła od stanowiska Human Resources Specialist. Kolejne szczeble kariery to stanowisko Regional Human Resources Manager na Europę Wschodnią, od 2001 roku HR Director International, a od 2010 Vice President, GTECH HR Operations - odpowiedzialna za zasoby ludzkie firmy, we wszystkich jej biurach na całym świecie (ponad 4 tysiące osób).

W trakcie rozwoju zawodowego zdobyła szerokie doświadczenie oraz umiejętności z zakresu Human Resources Management oraz ukończyła liczne kursy (Recruitment Techniques, Train the Trainer, Management Awareness Programme czy Global Leadership Development Program), które pozwoliły jej na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania kadrami firmy. Już jako Dyrektor HR w Polsce zajmowała się projektowaniem oraz wdrażaniem nowatorskich rozwiązań z zakresu polityki personalnej.

Obecnie jako Vice President HR Operations, zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Ponadto, jako Członek Zarządu polskiego oddziału firmy, aktywnie uczestniczy w podejmowaniu najważniejszych decyzji biznesowych i organizacyjnych.  Do swoich największych sukcesów zawodowych zalicza umiejętność współpracy z ludźmi na różnych stanowiskach i z różnych kręgów kulturowych, co umożliwia jej realizację strategicznych zadań o globalnym zasięgu (np. wdrożenie systemu rocznej oceny pracowników, polityki rekrutacyjnej czy efektywnych rozwiązań z zakresu zatrudniania pracowników na świecie).

Aktywnie uprawia sport. W wolnym czasie najchętniej poznaje i odkrywa świat poprzez podróże oraz kulturę (kino, w szczególności musicale).

Jarosław Dąbrowski


Jarosław Dąbrowski

Jarosław Dąbrowski

Dyrektor ds. Technologii odpowiedzialny za obszar Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki, Członek Zarządu IGT Poland Sp. z o.o.

Od 2008 roku odpowiedzialny za dostawy technologiczne oraz wdrażanie systemów loteryjnych IGT dla klientów we Wschodniej Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Liczne zespoły międzynarodowe pod Jego nadzorem, czuwają także nad bezpieczeństwem i niezawodnością tych systemów. Współpracuje bezpośrednio z klientami na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Słowacji, w Czechach, Turcji, Polsce oraz Izraelu.

Z firmą związany od 1991 roku. Jako operator komputerowy uczestniczył w uruchomieniu pierwszego systemu IGT (wówczas GTECH) w kolekturach Totalizatora Sportowego.

W 1992 roku swoją wiedzę oraz doświadczenie zaczął wykorzystywać na rynku międzynarodowym, biorąc udział we wdrożeniu oprogramowania on-line dla loterii na Słowacji (1992-1993), Estonii (1994), Litwie (1995), Turcji (1996).

Równolegle kierował innowacyjnym oraz skomplikowanym logistycznie projektem wprowadzenia gier telewizyjnych w kilku krajach europejskich.

Kolejne projekty implementacji nowych systemów on-line, które nadzorował to m.in.: projekt dla loterii Mifal Hapayis w Izraelu, Totalizatora Sportowego w Polsce czy loterii Swiss Loro w Szwajcarii.

Ma na koncie sukces konwersji systemu on-line dla najbardziej zaawansowanej na świecie technologicznie loterii Veikkaus w Finlandii (2007 - 2008).
Nadzorował wdrożenie najnowocześniejszego na świecie sytemu, obsługującego gry liczbowe Totalizatora Sportowego.

W wolnych chwilach oddaje się pasji fotografowania samolotów (plane spotting).

News

   
05 Czerwiec
Wartość światowych loterii wzrosła w ubiegłym roku do ponad 300 mld dol. Polska z kolejnym rekordem - Ewa Ulicz z IGT Poland podsumowuje wyniki światowego rynku loteryjnego w 2016 r. Tradycyjnie już eksperci z IGT Poland dokonali analizy wyników światowego rynku loteryjnego,
27 Maj
Przez trzy soboty w maju br., w siedzibie IGT Poland, odbywały się warsztaty z programowania dla dzieci z domów dziecka i seniorów. Spotkania są drugą odsłoną programu Very Senior Developers, którego organizatorami są Kids Code Fun i IGT. Patronat nad przedsięzięciem