Warszawskie Centrum Technologiczne

Aby być czołowym dostawcą rozwiązań i usług dla loterii na świecie, w firmie IGT (d. GTECH) funkcjonują regionalne centra technologiczne. Swoje siedziby mają w Azji, Ameryce Północnej i w Europie: w Barcelonie oraz Warszawie.
Warszawskie centrum technologiczne zatrudnia ponad 300 osób i jest głównym ośrodkiem R&D firmy i zarazem największym w całej branży loteryjnej na świecie.
Szacuje się, że ponad połowa wszystkich rozwiązań jakie oferujemy naszym klientom, powstaje właśnie w Polsce. Roczny eksport usług z Polski ma wartość kilkudziesięciu milionów Euro.

Główne rozwiązania autorstwa inżynierów IGT Poland:

  • aplikacja terminalowa używana przez loterie między innymi w Polsce, Turcji i na Litwie.
  • aplikacja dla systemu Android w smartfonach i tabletach przygotowana dla terminali mobilnych na rynek chiński i europejski.
  • oprogramowanie, dzięki któremu wyszukiwanie pojedynczego zakładu z ostatnich np. dwóch miesięcy - a takich zakładów może być nawet 40 mln - trwa nie dłużej niż 2 sekundy.

News

   
05 Czerwiec
Wartość światowych loterii wzrosła w ubiegłym roku do ponad 300 mld dol. Polska z kolejnym rekordem - Ewa Ulicz z IGT Poland podsumowuje wyniki światowego rynku loteryjnego w 2016 r. Tradycyjnie już eksperci z IGT Poland dokonali analizy wyników światowego rynku loteryjnego,
27 Maj
Przez trzy soboty w maju br., w siedzibie IGT Poland, odbywały się warsztaty z programowania dla dzieci z domów dziecka i seniorów. Spotkania są drugą odsłoną programu Very Senior Developers, którego organizatorami są Kids Code Fun i IGT. Patronat nad przedsięzięciem