O firmie

KIM JESTEŚMY?

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation), będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla kasyn.
Twórcą GTECH był Polak – Wiktor Markowicz.

CO ROBIMY?

Od blisko trzydziestu lat firma projektuje i dostarcza innowacyjne systemy loteryjne i rozwiązania technologiczne w tym zakresie, zajmując pozycję lidera w swojej branży. Dokonując wnikliwej analizy konkretnych potrzeb każdego klienta, oferujemy najwyższej klasy produkty i usługi poprzez kompleksowe wsparcie: od dostaw terminali, ich instalację i konserwację, po szkolenia sprzedażowe, wsparcie marketingowe, serwis, obsługę „gorącej linii” aż po montaż, zarządzanie i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej.

NASZA OFERTA

Oferowane przez IGT (d.GTECH): technologia, infrastruktura i wiedza ekspercka, umożliwiają przetwarzanie transakcji na masową skalę dla ponad 80 loterii w różnych krajach, na sześciu kontynentach. Są to między innymi: Chile, Dominikana, USA, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Chiny, Kanada, Belgia, Finlandia, a także pierwsza zalegalizowana loteria na Tajwanie.

Jesteśmy także światowym liderem w zakresie instalacji video loterii, oferując unikalny system centralnego zarządzania terminalami VLT, pozwalający na monitorowanie zdarzeń, które miały miejsce w całej sieci (co może mieć ogromne znaczenie dla uniknięcia uzależnienia od gry).  

Polski Oddział IGT jest od 1991 roku operatorem systemu loteryjnego Totalizatora Sportowego.

Miejsca na świecie w których funkcjonują systemy IGT (d. GTECH)
 

News

   
05 Czerwiec
Wartość światowych loterii wzrosła w ubiegłym roku do ponad 300 mld dol. Polska z kolejnym rekordem - Ewa Ulicz z IGT Poland podsumowuje wyniki światowego rynku loteryjnego w 2016 r. Tradycyjnie już eksperci z IGT Poland dokonali analizy wyników światowego rynku loteryjnego,
27 Maj
Przez trzy soboty w maju br., w siedzibie IGT Poland, odbywały się warsztaty z programowania dla dzieci z domów dziecka i seniorów. Spotkania są drugą odsłoną programu Very Senior Developers, którego organizatorami są Kids Code Fun i IGT. Patronat nad przedsięzięciem