Kariera

Sprawdź aktualne oferty pracy

Jak rekrutujemy

  1. Ocena aplikacji Pierwszym krokiem jest analiza Twojego CV i listu motywacyjnego pod kątem kompetencji i umiejętności oczekiwanych na ogłaszanym stanowisku. Na podstawie informacji zawartych w Twojej aplikacji podejmiemy decyzję o zaproszeniu Cię do udziału w dalszych etapach rekrutacji, dlatego pamiętaj, aby przygotować je uważnie i zawrzeć w nich informacje o umiejętnościach, które mogą być przydatne na stanowisku, na które aplikujesz.
  2. Spotkanie z bezpośrednim przełożonym Podczas tego spotkania będziemy chcieli zweryfikować Twoją wiedzę merytoryczną i usłyszeć więcej szczegółów o Twoim doświadczeniu. Jeśli ubiegasz się o stanowisko związane w tworzeniem lub testowaniem oprogramowania, możemy poprosić Cię o wykonanie kilku ćwiczeń, potwierdzających Twoją znajomość niektórych technologii i narzędzi. Będzie to też moment na zasięgnięcie szczegółowych informacji o stanowisku, na które aplikujesz oraz doprecyzowanie wzajemnych oczekiwań. Nie wahaj się zadawać pytania, na wszystkie chętnie odpowiemy.
  3. Spotkanie z przedstawicielem działu HR Podczas tej rozmowy będziemy chcieli lepiej poznać Ciebie, usłyszeć jak przebiegała Twoja kariera, jaką masz motywację i aspiracje zawodowe. Zweryfikujemy też Twoją znajomość języka angielskiego. Celem tego spotkania jest także wzajemne poznanie siebie, dlatego także na tym etapie będziemy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.
  4. Spotkanie z menadzerem działu Menadżer spotyka się z najlepszymi kandydatami i podejmuje decyzję o wyborze osoby, która dołączy do naszego zespołu.

 

News

   
05 Czerwiec
Wartość światowych loterii wzrosła w ubiegłym roku do ponad 300 mld dol. Polska z kolejnym rekordem - Ewa Ulicz z IGT Poland podsumowuje wyniki światowego rynku loteryjnego w 2016 r. Tradycyjnie już eksperci z IGT Poland dokonali analizy wyników światowego rynku loteryjnego,
27 Maj
Przez trzy soboty w maju br., w siedzibie IGT Poland, odbywały się warsztaty z programowania dla dzieci z domów dziecka i seniorów. Spotkania są drugą odsłoną programu Very Senior Developers, którego organizatorami są Kids Code Fun i IGT. Patronat nad przedsięzięciem